(l) (m) (u/min) (4) Querschnittbreite(mm) (m³) (m) Außen Ø max.(mm) (m³) (mm) (kW) Tragfähigkeit bei 25 km/h min-max(kg) (mm) Luftdruck min-max(bar) (kW) (min-1) (left)  
3455004 szervízcsomag SX1000

szervízcsomag SX1000

:
: 46
1 3450260 Hajtómű G150/2H M3

Hajtómű G150/2H M3

: 115 kg
: 46
2 3450104 Szivattyúház sugárirányú GG25

Szivattyúház sugárirányú GG25

GG25

: 27.5 kg
: 64
3 3450106 Saugflansch

Saugflansch

GG25

: 24.5 kg
: 64
4 3450115 Vágókarima jobb MAGNUM - jobbraforgó

Vágókarima jobb MAGNUM - jobbraforgó

MAGNUM - jobbraforgó

: 19.6 kg
: 46
5 0611374 Gewindestift DIN 913-M 12X 70

Gewindestift DIN 913-M 12X 70

A2

: 0.06 kg
: 64
6 3450113 Dickstofflaufrad 348/41/4 re.

Dickstofflaufrad 348/41/4 re.

gehärtet rechtsdrehend

: 13.6 kg
: 64
7 0610290 Schraube DIN 6912- M12 X 35

Schraube DIN 6912- M12 X 35

10.9 - Dacromet, mit Innenskt.

: 0.025 kg
: 64
8 3450102 Járókerékagy

Járókerékagy

: 5.101 kg
: 64
9 0612225 Federring DIN127- B12 A4

Federring DIN127- B12 A4

rostfrei

: 0.01 kg
: 66
10 0611364 Gewindestift DIN 913-M 12X 80

Gewindestift DIN 913-M 12X 80

A4

: 0.06 kg
: 64
11 0611564 Mutter DIN 934- M 12 A4

Mutter DIN 934- M 12 A4

Sechskantmutter

: 0.02 kg
: 66
12 3429925 Hinweisschild f. Drehzahl

Hinweisschild f. Drehzahl

SM 2000

:
: 64
13 3429936 Hinweisschild-Gelenkwelle mit

Hinweisschild-Gelenkwelle mit

Scherbolzenkupplung

:
: 64
14 3450291 Klebefolie: VG 220 / SHC 630

Klebefolie: VG 220 / SHC 630

:
: 64
15 0612581 Halbrundkerbnagel 2X5 A2

Halbrundkerbnagel 2X5 A2

: 0.01 kg
: 66
16 3080517 Inbetriebnahmeschild

Inbetriebnahmeschild

:
: 62
17 3139910 Typenschild rostfrei

Typenschild rostfrei

nietbar

: 0.01 kg
: 64
18 3429939 Információs tábla olajszint ellenőrzés

Információs tábla olajszint ellenőrzés

olajszint ellen?rzés

:
: 64
19 0613704 Kúpkarimás elzáró EP 300/100 R, B mód

Kúpkarimás elzáró EP 300/100 R, B mód

R, B mód

: 0.101 kg
: 66
20 0616986 O-Ring 324,5 X 7,5 -NBR 70

O-Ring 324,5 X 7,5 -NBR 70

: 0.03 kg
: 66
21 0611142 Schraube DIN 933- M12 X 40

Schraube DIN 933- M12 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.045 kg
: 66
22 3439926 Figyelmeztetőtábla-felár

Figyelmeztetőtábla-felár

:
: 66
23 8249908 Warnschild

Warnschild

Betriebsanleitung lesen Ü

: 0.002 kg
: 65
24 6155199 Aufkleber "Gefahren-Gülle"

Aufkleber "Gefahren-Gülle"

: 0.004 kg
: 64
26 3450101 Verschleissscheibe

Verschleissscheibe

GG25

: 8.5 kg
: 64
28 3455003 Javítószett csavarszett szivattyúhoz Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

Javítószett csavarszett szivattyúhoz Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

: 1 kg
: 64
29 3455005 Javítószett kopótárcsához Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

Javítószett kopótárcsához Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

: 9 kg
: 64
30 3455007 Javítószett csúszógyűrűtömítéshez Magnum SX 1000, SX 2000

Javítószett csúszógyűrűtömítéshez Magnum SX 1000, SX 2000

Magnum SX 1000, SX 2000

: 1 kg
: 64
31 3455037 Javítószett Járókerékhez 348 x 41 jobb Magnum SX 2000

Javítószett Járókerékhez 348 x 41 jobb Magnum SX 2000

Magnum SX 2000

: 14 kg
: 64
32 3455011 Javítószett O-gyűrű szivattyúház Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

Javítószett O-gyűrű szivattyúház Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

Magnum SX 1000, SX 2000, SX 2600

: 0.125 kg
: 64