(l) (m) (u/min) (4) Querschnittbreite(mm) (m³) (m) Außen Ø max.(mm) (m³) (mm) (kW) Tragfähigkeit bei 25 km/h min-max(kg) (mm) Luftdruck min-max(bar) (kW) (min-1) (left)  
1 8517316 Radträger 2 - Rad ZE

Radträger 2 - Rad ZE

System 9000

: 181 kg
: 33
2 8517330 Drehaufnahme für 2 Rad

Drehaufnahme für 2 Rad

Zentraleinhait

: 68.497 kg
: 63
3 8510544 Járótorony tartószög 1 (h 100x75x7 DIN 1028 ST33 h=3850mm) rajzszám alapján 8510544.3

Járótorony tartószög 1 (h 100x75x7 DIN 1028 ST33 h=3850mm) rajzszám alapján 8510544.3

(h 100x75x7 DIN 1028 ST33 h=3850mm) rajzszám alapján 8510544

: 38.4 kg
: 33
4 8510545 Fahrturmtragewinkel 2

Fahrturmtragewinkel 2

( L 100X75X7 mm DIN 1028 ST33 L= 3850mm) n.Zg. 8510545.3

: 38.4 kg
: 33
5 8510540 Járótoronykitámasztó 1 cső 2" (2" cső L=4860)

Járótoronykitámasztó 1 cső 2" (2" cső L=4860)

(2" cs? L=4860)

: 28.42 kg
: 33
6 8517305 Fahrturmstrebe 1/2

Fahrturmstrebe 1/2

2 Rad Zentraleinheit 5000

:
: 63
7 8517304 Fahrturmstrebe 2

Fahrturmstrebe 2

: 24 kg
: 63
8 8512427 Fahrturmstrebe 3

Fahrturmstrebe 3

: 23 kg
: 63
9 8505003 Druckstrebe

Druckstrebe

Grundrahmen 168

: 30 kg
: 63
10 8513310 Főcső 168 hegesztett 168 - PIVOT LINEAR

Főcső 168 hegesztett 168 - PIVOT LINEAR

168 - PIVOT LINEAR

: 81.6 kg
: 33
11 8517338 Endrohr für ZE 2 Rad

Endrohr für ZE 2 Rad

: 31.713 kg
: 33
12 8510546 Fahrturmwinkel 1 L=515 mm

Fahrturmwinkel 1 L=515 mm

System 9000

: 1.71 kg
: 33
13 8510547 Fahrturmwinkel 2 L= 768 mm

Fahrturmwinkel 2 L= 768 mm

System 9000

: 2.56 kg
: 33
14 8510548 Fahrturmwinkel 3 L=1350 mm

Fahrturmwinkel 3 L=1350 mm

System 9000

: 4.51 kg
: 33
15 8510549 Fahrturmwinkel 4 L=1276 mm

Fahrturmwinkel 4 L=1276 mm

System 9000

: 4.26 kg
: 33
16 8516454 Ferde támoszlop hegesztett komplett MULTI STAR

Ferde támoszlop hegesztett komplett MULTI STAR

: 3.39 kg
: 63
17 8516640 Konzol hegesztett horganyzott 168 PIVOT 8516440.2

Konzol hegesztett horganyzott 168 PIVOT 8516440.2

8516440.2

: 9.5 kg
: 63
18 8516644 Bilincs felsőrész horganyzott 168 PIVOT

Bilincs felsőrész horganyzott 168 PIVOT

: 2.17 kg
: 33
19 8516655 Végkonzol bilincs hegesztett 168 PIVOT

Végkonzol bilincs hegesztett 168 PIVOT

168 PIVOT

: 8.22 kg
: 33
20 8516650 Bilincs alsórész horganyzott

Bilincs alsórész horganyzott

: 2.99 kg
: 33
21 8513454 Karima komplett PIVOT 168

Karima komplett PIVOT 168

PIVOT 168

: 4.6 kg
: 63
22 8504604 Karimatömítés Áthidaló 168 8504604.4 rajzszám alapján

Karimatömítés Áthidaló 168 8504604.4 rajzszám alapján

Áthidaló 168 8504604.4 rajzszám alapján

: 0.095 kg
: 63
23 8517396 Bügel

Bügel

Material 1.4301

: 0.27 kg
: 63
24 8517359 Steife

Steife

System 9000 - Monostar

: 18.66 kg
: 33
25 8508833 Tömítés 168 168 PIVOT hoz

Tömítés 168 168 PIVOT hoz

168 PIVOT hoz

: 0.08 kg
: 63
26 8517389 Vorstecker geschw.

Vorstecker geschw.

: 0.16 kg
: 63
27 0628503 Tengelybiztosító 4.5 horganyzott

Tengelybiztosító 4.5 horganyzott

:
: 66
28 0188166 Klemme

Klemme

: 0.01 kg
: 63
29 0611045 Schraube DIN 933- M12 X 50

Schraube DIN 933- M12 X 50

Skt.8.8-gal.vz

: 0.05 kg
: 66
30 0611059 Schraube DIN 933- M16 X 40

Schraube DIN 933- M16 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.09 kg
: 66
31 0611060 Schraube DIN 933- M16 X 50

Schraube DIN 933- M16 X 50

rostfrei

: 0.101 kg
: 66
32 0611085 Schraube DIN 931- M20 X 90

Schraube DIN 931- M20 X 90

Skt.8.8-gal. vz

: 0.27 kg
: 66
33 0611548 Mutter DIN 985 M 20 Ausf.: V

Mutter DIN 985 M 20 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.04 kg
: 66
34 0611111 Schraube DIN 933- M 8 X 40

Schraube DIN 933- M 8 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.02 kg
: 66
35 0611112 Schraube DIN 933- M 8 X 16

Schraube DIN 933- M 8 X 16

Skt.8.8-gal. vz

: 0.01 kg
: 63
36 0611131 Schraube DIN 933- M12 X 25

Schraube DIN 933- M12 X 25

Skt.8.8-gal. vz

: 0.03 kg
: 66
37 0611140 Schraube DIN 933- M12 X 60

Schraube DIN 933- M12 X 60

Skt.8.8-gal. vz

: 0.06 kg
: 66
38 0611142 Schraube DIN 933- M12 X 40

Schraube DIN 933- M12 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.045 kg
: 66
39 0611162 Schraube DIN 933- M12 X 80

Schraube DIN 933- M12 X 80

Skt.8.8-gal. vz

: 0.07 kg
: 66
40 0611544 Mutter DIN 980- M 16 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 16 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz:

: 0.035 kg
: 66
41 0611546 Mutter DIN 980- M 12 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 12 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.013 kg
: 66
42 0611547 Mutter DIN 980- M 8 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 8 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
43 0612217 Rugós alátét DIN127- B 8 -vz

Rugós alátét DIN127- B 8 -vz

: 0.01 kg
: 66
44 0617206 Rundpuffer C 40 - 30 - 2XM8

Rundpuffer C 40 - 30 - 2XM8

versenkt SM650 (65 Shore)

:
: 66
45 0611032 Schraube DIN 931- M12 X 45

Schraube DIN 931- M12 X 45

Skt.8.8-gal.vz

: 0.05 kg
: 66
46 0617218 Maschinenfuß oval

Maschinenfuß oval

170x39, Drm. 110/90mm

:
: 63
47 0612135 Scheibe DIN440- R 14 - vz

Scheibe DIN440- R 14 - vz

: 0.04 kg
: 66
48 0615733 Spannstift 8X50 vz

Spannstift 8X50 vz

: 0.01 kg
: 66
49 0615722 Spannstift DIN 1481 5x55 A2

Spannstift DIN 1481 5x55 A2

: 0.01 kg
: 66
50 0612038 Scheibe DIN126 - 36 -vz

Scheibe DIN126 - 36 -vz

Produktkl A nach DIN 522

: 0.058 kg
: 66
51 8515616 Endflansch f. Endanspeisung

Endflansch f. Endanspeisung

PIVOT 5000

: 4.4 kg
: 33
52 8515218 Dichtung 133

Dichtung 133

Werkst. EPDM 80 schwarz 80SHORE+5/2 Einlagen n.Zg.8515218.4

: 0.182 kg
: 63
55 8517376 Schaltschrankkkonsole für

Schaltschrankkkonsole für

2 Rad ZE

: 3.454 kg
: 33
56 8517378 Schaltschrankkkonsole 2

Schaltschrankkkonsole 2

Schaltschrankhalterung 2-Rad

: 4.28 kg
: 33
57 0611059 Schraube DIN 933- M16 X 40

Schraube DIN 933- M16 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.09 kg
: 66
58 0611544 Mutter DIN 980- M 16 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 16 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz:

: 0.035 kg
: 66
61 8517350 Antriebskonsole links

Antriebskonsole links

System 9000

: 26.5 kg
: 33
63 8504165 Kerékhajtómű 760 -UV hosszú tengelyű Ratio 50:1

Kerékhajtómű 760 -UV hosszú tengelyű Ratio 50:1

Ratio 50:1

: 70 kg
: 33
64 0629379 BT4B szabadonfutó 725 U hajtóműhöz

BT4B szabadonfutó 725 U hajtóműhöz

725 U hajtóm?höz

: 21.14 kg
: 33
65 0629380 Menesztőcsap biztosítószeggel (Hajtókar biztosítékkal) For BT-4B TOWable Hub Assy.

Menesztőcsap biztosítószeggel (Hajtókar biztosítékkal) For BT-4B TOWable Hub Assy.

For BT-4B TOWable Hub Assy.

: 1.02 kg
: 63
66 0189151 Distanzblech 50x8 mm

Distanzblech 50x8 mm

Antriebskonsole

: 0.5 kg
: 63
67 0188963 Distanzblech

Distanzblech

Antriebskonsole

: 0.06 kg
: 63
68 0189115 Kupplung 25,4/25,4

Kupplung 25,4/25,4

Monostar

: 4.7 kg
: 33
69 0189121 Schutzblech

Schutzblech

Monostar

: 0.79 kg
: 63
70 8517358 Bolzen geschw.

Bolzen geschw.

2-Rad Zentraleinheit - System 9000

: 2.26 kg
: 33
71 0611303 Schraube UNC 1/2-13 x 1 1/ 2

Schraube UNC 1/2-13 x 1 1/ 2

Skt. 8.8 galv. vz. Zollgewinde

:
: 66
72 0612218 Federring DIN127- B12 -vz

Federring DIN127- B12 -vz

: 0.01 kg
: 66
73 0611023 Schraube DIN 933- M10 X 40

Schraube DIN 933- M10 X 40

Skt.8.8-gal.vz

: 0.03 kg
: 64
74 0611563 Mutter DIN 934- M 10

Mutter DIN 934- M 10

Sechskantmutter-8-gal. vz

: 0.012 kg
: 66
75 0612007 Scheibe DIN125 -A 10,5-vz

Scheibe DIN125 -A 10,5-vz

: 0.01 kg
: 66
76 0612010 Scheibe DIN125 -A 13 -vz

Scheibe DIN125 -A 13 -vz

: 0.01 kg
: 66
77 0189130 Schraube

Schraube

Monostar

:
: 63
78 0611545 Mutter DIN 980- M 10 Ausf. V

Mutter DIN 980- M 10 Ausf. V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
80 8517355 Antriebskonsole rechts

Antriebskonsole rechts

System 9000

: 26.5 kg
: 33
85 8501615 Kerék 14,9 - 24 jobb komplett teherbírás 2200 kg/ 10 Ply-rajzsz. 8501615.4

Kerék 14,9 - 24 jobb komplett teherbírás 2200 kg/ 10 Ply-rajzsz. 8501615.4

teherbírás 2200 kg/ 10 Ply-rajzsz. 8501615.4

: 88 kg
: 33
86 8501616 Kerék 14,9 - 24 bal komplett teherbírás 2200 kg/ 10 Ply-rajzsz. 8501615.4

Kerék 14,9 - 24 bal komplett teherbírás 2200 kg/ 10 Ply-rajzsz. 8501615.4

teherbírás 2200 kg/ 10 Ply-rajzsz. 8501615.4

: 88 kg
: 33
88 8504470 Steuerzentrale LINESTAR PRO

Steuerzentrale LINESTAR PRO

: 29 kg
: 33
55-58 8517377 Schaltschrankzubehör 2-Rad

Schaltschrankzubehör 2-Rad

2-Rad Monostar SCHLAUCH

: 7.8 kg
: 33
61-76 8517311 Antrieb kpl. links 760-UV

Antrieb kpl. links 760-UV

System 9000

:
: 63
62-80 8517312 Antrieb kpl. rechts 760-UV

Antrieb kpl. rechts 760-UV

System 9000

: 155 kg
: 63
63-65 8504166 Kerékhajtómű 760-UV-T

Kerékhajtómű 760-UV-T

: 93 kg
: 33