(l) (m) (u/min) (4) Querschnittbreite(mm) (m³) (m) Außen Ø max.(mm) (m³) (mm) (kW) Tragfähigkeit bei 25 km/h min-max(kg) (mm) Luftdruck min-max(bar) (kW) (min-1) (left)  
1 8347001 Fahrgestell geschw.

Fahrgestell geschw.

Pro Rain F40

: 179 kg
: 63
2 8347005 Kugellenkkranz gebohrt

Kugellenkkranz gebohrt

PRO-RAIN F40

: 40 kg
: 63
3 0611127 Schraube DIN 933- M12 X 35

Schraube DIN 933- M12 X 35

Skt.8.8-gal. vz

: 0.04 kg
: 66
4 0612218 Federring DIN127- B12 -vz

Federring DIN127- B12 -vz

: 0.01 kg
: 66
5 0611553 Mutter DIN 934- M 12

Mutter DIN 934- M 12

Sechskantmutter-8-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
6 8346715 Ablageblech

Ablageblech

PRO RAIN F30

: 4.42 kg
: 63
7 0611110 Schraube DIN 933- M 8 X 20

Schraube DIN 933- M 8 X 20

Skt.8.8-gal. vz

: 0.011 kg
: 66
8 0612025 Scheibe DIN126 - 9 -vz

Scheibe DIN126 - 9 -vz

: 0.01 kg
: 66
9 0611547 Mutter DIN 980- M 8 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 8 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
10 8276274 Vonószem hegesztett RAINSTAR E11-E51 hez és T31-T61hez horganyzott

Vonószem hegesztett RAINSTAR E11-E51 hez és T31-T61hez horganyzott

RAINSTAR E11-E51 hez és T31-T61hez horganyzott

: 16.1 kg
: 32
11 0611082 Schraube DIN 931- M20 X 60

Schraube DIN 931- M20 X 60

Skt.8.8-gal. vz

: 0.2 kg
: 66
12 0611548 Mutter DIN 985 M 20 Ausf.: V

Mutter DIN 985 M 20 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.04 kg
: 66
13 8346726 Stützfuß geschw.

Stützfuß geschw.

Pro Rain F30

: 10.7 kg
: 63
14 8287546 Pecek megtámasztó 90 TX / T61

Pecek megtámasztó 90 TX / T61

90 TX / T61

: 0.39 kg
: 63
15 0628502 Tengelybiztosító 6.0 horganyzott kerek rugókengyellel

Tengelybiztosító 6.0 horganyzott kerek rugókengyellel

kerek rugókengyellel

: 0.02 kg
: 63
16 8347031 Achse geschw. Spur 2250

Achse geschw. Spur 2250

PRO RAIN F40, lt. Zg. 8347031.3

:
: 36
17 8326182 Kerék 11,5/80-15,3 14PR BKT kivitel; ET0 (ww. ET-5) *

Kerék 11,5/80-15,3 14PR BKT kivitel; ET0 (ww. ET-5) *

BKT kivitel; ET0 (ww. ET-5) *

: 38 kg
: 32
18 0611142 Schraube DIN 933- M12 X 40

Schraube DIN 933- M12 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.045 kg
: 66
19 0611546 Mutter DIN 980- M 12 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 12 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.013 kg
: 66
20 0612214 Rugós alátét DIN127- B16 -vz

Rugós alátét DIN127- B16 -vz

: 0.01 kg
: 66
21 0611663 Mutter DIN74361-M 18X1,5 ZN

Mutter DIN74361-M 18X1,5 ZN

Kugelbundmutter A-10-gal. vz

: 0.05 kg
: 66
22 8346731 Stützfußkonsole

Stützfußkonsole

PRO RAIN F30 F40

: 2.44 kg
: 63
23 8296211 Támasztóláb alaplemezzel E1, E2

Támasztóláb alaplemezzel E1, E2

E1, E2

: 30.8 kg
: 63
24 0611157 Schraube DIN 933- M20 X 40

Schraube DIN 933- M20 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.155 kg
: 66
25 0611059 Schraube DIN 933- M16 X 40

Schraube DIN 933- M16 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.09 kg
: 66
26 0612209 Federring DIN127- B20 -vz

Federring DIN127- B20 -vz

: 0.013 kg
: 66
27 0611573 Csavaranya DIN 934- M 16 vz 8-gal. vz

Csavaranya DIN 934- M 16 vz 8-gal. vz

8-gal. vz

: 0.03 kg
: 66
28 0611703 Radbolzen M18X1,5X49

Radbolzen M18X1,5X49

Fa. ADR Nr. 903C18

: 0.121 kg
: 64
29 8296213 Fussplatte geschw. E1 E2 vz.

Fussplatte geschw. E1 E2 vz.

kpl. vz. n.Zg. 8296213.4

: 7.6 kg
: 63
30 0611072 Schraube DIN 931- M16 X110

Schraube DIN 931- M16 X110

Skt.8.8-gal. vz

: 0.2 kg
: 66
31 0611544 Mutter DIN 980- M 16 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 16 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz:

: 0.035 kg
: 66
35 8343836 Javítószett kerékcsapszeg az alábbi tételekből áll: T-nél 30/ E-nél 35

Javítószett kerékcsapszeg az alábbi tételekből áll: T-nél 30/ E-nél 35

az alábbi tételekb?l áll: T-nél 30/ E-nél 35

: 0.35 kg
: 63
36 8343838 Javítószett kerékagyanya az alábbi tételekből áll: T-nél 31/ E-nél 36

Javítószett kerékagyanya az alábbi tételekből áll: T-nél 31/ E-nél 36

az alábbi tételekb?l áll: T-nél 31/ E-nél 36

: 0.18 kg
: 63