(l) (m) (u/min) (4) Querschnittbreite(mm) (m³) (m) Außen Ø max.(mm) (m³) (mm) (kW) Tragfähigkeit bei 25 km/h min-max(kg) (mm) Luftdruck min-max(bar) (kW) (min-1) (left)  
1 8348001 Rahmen geschw.

Rahmen geschw.

E 55

: 850 kg
: 32
2 8348201 Radschwinge re. m. Bolzen ge.

Radschwinge re. m. Bolzen ge.

RAINSTAR E 55

: 94.5 kg
: 63
3 8348210 Radschwinge li. m. Bolzen ge.

Radschwinge li. m. Bolzen ge.

RAINSTAR E 55

: 94.5 kg
: 63
4 8348171 Hydraulikzylinder 80/50/500

Hydraulikzylinder 80/50/500

zu Rainstar E55

: 10.001 kg
: 63
5 8348215 Achsträger geschw.

Achsträger geschw.

RAINSTAR E 55

: 143 kg
: 63
5 8348241 Achsträger f. Rad 400 geschw.

Achsträger f. Rad 400 geschw.

RAINSTAR E 55

: 147 kg
: 63
6 8326182 Kerék 11,5/80-15,3 14PR BKT kivitel; ET0 (ww. ET-5) *

Kerék 11,5/80-15,3 14PR BKT kivitel; ET0 (ww. ET-5) *

BKT kivitel; ET0 (ww. ET-5) *

: 38 kg
: 32
6 8339785 Rad 400/60-15.5 14PR Trac.kpl.

Rad 400/60-15.5 14PR Trac.kpl.

Ausführung BKT 6/161/205 Traction-Profil.max.A-Dm 875 mm

: 50 kg
: 32
7 8348081 Abstützung geschw.

Abstützung geschw.

: 30.5 kg
: 63
8 8347981 Schaufel rechts geschw.

Schaufel rechts geschw.

E 55

: 14.75 kg
: 63
9 8348040 Deichsel geschw.

Deichsel geschw.

E55

: 98.78 kg
: 63
10 8331116 Zugöse geschw.

Zugöse geschw.

RAINSTAR E5 / Plus

: 16 kg
: 63
11 8279191 Kugellenkkranz gebohrt

Kugellenkkranz gebohrt

HTX - E55

: 46 kg
: 63
12 8348151 Drehfuß geschw.

Drehfuß geschw.

lt. Zg. 8348151.3

: 91.2 kg
: 63
13 8278354 Stützfuss hydr. kpl.

Stützfuss hydr. kpl.

E1-E5, E11-E51

: 43 kg
: 63
14 8347986 Schaufel links geschw

Schaufel links geschw

E 55

: 14.85 kg
: 63
15 8348095 Hydr. Zylinder 60/35/580 E55

Hydr. Zylinder 60/35/580 E55

Hydr. Zylinder 60/35/580 geschw.

: 15.51 kg
: 63
16 8345663 Bolzen 2 Loch 152mm

Bolzen 2 Loch 152mm

Rohrablageeinrichtung hydr. E11-E51 / Rollenfenster

: 0.001 kg
: 63
17 0615739 Spannstift 8X60 vz

Spannstift 8X60 vz

: 0.01 kg
: 66
18 8348092 Bolzen E55

Bolzen E55

E 55

: 0.21 kg
: 63
19 0616021 Biztosítógyűrű DIN471 -20X1,2 A2 (rozsdamentes)

Biztosítógyűrű DIN471 -20X1,2 A2 (rozsdamentes)

A2 (rozsdamentes)

: 0.01 kg
: 66
20 0611095 Schraube DIN 931- M24 X160

Schraube DIN 931- M24 X160

Skt.8.8-gal. vz

: 0.665 kg
: 66
21 0611598 Mutter DIN 934- M 24

Mutter DIN 934- M 24

Sechskantmutter-8-gal. vz

: 0.1 kg
: 66
22 8348065 Bolzen - Deichsel E55

Bolzen - Deichsel E55

E 55

: 2.58 kg
: 63
23 0611134 Schraube DIN 933- M10 X 60

Schraube DIN 933- M10 X 60

Skt.8.8-gal. vz

: 0.04 kg
: 66
24 0611545 Mutter DIN 980- M 10 Ausf. V

Mutter DIN 980- M 10 Ausf. V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
25 0611082 Schraube DIN 931- M20 X 60

Schraube DIN 931- M20 X 60

Skt.8.8-gal. vz

: 0.2 kg
: 66
26 0611548 Mutter DIN 985 M 20 Ausf.: V

Mutter DIN 985 M 20 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.04 kg
: 66
27 8348078 Ablageblech E55

Ablageblech E55

E 55

: 10.63 kg
: 32
28 0611924 Schraube DIN 7976-B 4,8X 13

Schraube DIN 7976-B 4,8X 13

Komib-Blech-Z2-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
29 0611070 Schraube DIN 933- M12 X150

Schraube DIN 933- M12 X150

Skt.8.8-gal. vz

: 0.014 kg
: 66
30 0611546 Mutter DIN 980- M 12 Ausf.: V

Mutter DIN 980- M 12 Ausf.: V

selbstsichernd-8-gal. vz

: 0.013 kg
: 66
31 8348225 Ls.-Sicherungsscheibe

Ls.-Sicherungsscheibe

E 55

: 0.68 kg
: 32
32 0612214 Rugós alátét DIN127- B16 -vz

Rugós alátét DIN127- B16 -vz

: 0.01 kg
: 66
33 0611059 Schraube DIN 933- M16 X 40

Schraube DIN 933- M16 X 40

Skt.8.8-gal. vz

: 0.09 kg
: 66
34 0618033 Zsírzógomb-KE, B M6

Zsírzógomb-KE, B M6

: 0.01 kg
: 63
35 8348226 Gleitlager 80x85x25 - E55

Gleitlager 80x85x25 - E55

RAINSTAR E 55

:
: 63
36 8348222 Lagerbolzen - Achsträger E55

Lagerbolzen - Achsträger E55

RAINSTAR E 55

: 4.57 kg
: 63
37 8348223 Befestigungsscheibe E55

Befestigungsscheibe E55

RAINSTAR E 55

: 0.51 kg
: 63
38 0611221 Csavar DIN 912- M10 X 25 Galvanizált, hengerfejű, imbusz 4.8

Csavar DIN 912- M10 X 25 Galvanizált, hengerfejű, imbusz 4.8

Galvanizált, hengerfej?, imbusz 4.8

: 0.02 kg
: 66
39 0618031 Zsírzógomb-KE, A M6

Zsírzógomb-KE, A M6

: 0.01 kg
: 66
40 8348173 Bolzen 1 zu Zylinder E55

Bolzen 1 zu Zylinder E55

E 55

: 1.15 kg
: 63
41 8348180 Zylindersicherung geschw.

Zylindersicherung geschw.

E 55

: 10.549 kg
: 63
42 8348174 Bolzen 2 zu Zylinder E55

Bolzen 2 zu Zylinder E55

E 55

: 0.63 kg
: 63
43 0617212 Rundpuffer 25 - 15 - 1xM6

Rundpuffer 25 - 15 - 1xM6

Schwingungspuffer E

: 0.014 kg
: 63
44 0612212 Federring DIN127- B 6 -vz

Federring DIN127- B 6 -vz

: 0.01 kg
: 66
45 0611104 Schraube DIN 933- M 6 X 20

Schraube DIN 933- M 6 X 20

Skt.8.8-gal. vz

: 0.01 kg
: 66
46 8278361 Tömítéskészlet komplett támasztólábhoz hidraulikus 8278355

Tömítéskészlet komplett támasztólábhoz hidraulikus 8278355

hidraulikus 8278355

: 0.05 kg
: 63
47 0612219 Federring DIN127- B24 -vz

Federring DIN127- B24 -vz

: 0.02 kg
: 66
48 8343836 Javítószett kerékcsapszeg az alábbi tételekből áll: T-nél 30/ E-nél 35

Javítószett kerékcsapszeg az alábbi tételekből áll: T-nél 30/ E-nél 35

az alábbi tételekb?l áll: T-nél 30/ E-nél 35

: 0.35 kg
: 63
49 8343838 Javítószett kerékagyanya az alábbi tételekből áll: T-nél 31/ E-nél 36

Javítószett kerékagyanya az alábbi tételekből áll: T-nél 31/ E-nél 36

az alábbi tételekb?l áll: T-nél 31/ E-nél 36

: 0.18 kg
: 63
50 8348175 Steuerventil 6-Fach Block

Steuerventil 6-Fach Block

n° 5 BM 20/6 GU/MO A1 x 6, code 902006

: 6.5 kg
: 63
51 8348155 Mutter M 16 mit Flach

Mutter M 16 mit Flach

:
: 63